FOJTÍK CYCLING CLUB

Je nejen název, ale především propojení našich cyklistických aktivit. 20tileté závodění na horském kole a převážně zkušenosti, které nás provází součastným životním stylem, Vám chceme předávat v novém tréninkovém centru v Brně.

Začínali jsme v olympíjské disciplíně XCO v týmu CK Blansko v roce 1995. Během několika sezón se Ondra začal více věnovat maratonům a etapovým závodům a k jeho úspěchům patří vítěztví jak na domácích maratonech - Bikemaraton Drásal, Král Šumavy, Rally Sudety, Šela Marathon, tak i zahraničních akcích - Crocodile Trophy, Titan Desert, Salzkammergut Trophy a v roce 2018 Cape Epic v Masters kategorii.

Honza sbíral úspěchy v juniorských kategoriích, kde zvítězil v Českém poháru v XCO a získal stříbro v silniční časovce družstev. Byl členem reprezentačního družstva na závodech Světového poháru v XCO a Eliminátoru. Je mistrem ČR v ultramaratonu a účastník etapových závodů Titan Desert, Iron Bike a Cape Epic.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky